Dębica 39-200, Świętosława 272
(0048) 146 822 655; (0048) 602 583 026

O Nas

Firma MEGA powstała w 1992 roku w Żyrakowie jako niewielki skup złomu obsługujący głównie klientów prywatnych.

Wraz z upływem lat rozszerzaliśmy naszą działalność o obsługę firm z regionu , rozwijając jednocześnie nasze możliwości w zakresie transportu oraz magazynowania.Obecnie firma posiada kilka specjalistycznych samochodów do transportu złomu oraz kontenery, pojemniki,urządzenia załadunkowe, dźwigi , wózki widłowe, wagi do 60 ton. Pomieszczenia magazynowe, biurowe oraz duży plac objęte całodobowym monitoringiem.

      Od 2003 roku nasza główna siedziba mieści się w Dębicy , na ulicy Świętosława 272. Na terenie Dębickiego Parku Przemysłowego.

Zajmujemy się głównie skupem, sprzedażą oraz przerobem złomu stalowego, żeliwnego  metali kolorowych takich jak: miedź, aluminium, mosiądz, brąz, ołów, cynk , stal kwasoodporna (chromoniklowa) oraz stali specjalnych takich jak tytan ,inconel,kobalt,molibden itp.
Posiadamy szerokie możliwości transportowo -magazynowe, dzięki czemu możemy elastycznie reagować na zmieniające się potrzeby naszych klientów.
Zapewniamy kompleksową obsługę firm wytwarzających odpady ,wyposażając je w specjalistyczne pojemniki i kontenery służące do zbierania odpadów złomu metali oraz ich transport.
Wykonujemy również specjalistyczne pojemniki na kołach dostosowane do wózków widłowych, umożliwiające w bardzo wygodny sposób odbieranie wór z obrabiarek i przeładunek złomu do wysokich kontenerów.
 
 Wykonujemy  prace związane z demontażem  konstrukcji stalowych .

 Posiadamy punkt  zbierania pojazdów wycofanych z ruchu. Zapewniamy transport i załadunek pojazdu własnym specjalistycznym sprzętem oraz wystawiamy zaświadczenia potwierdzające przyjęcie pojazdu do kasacji

W ciągu tak wielu lat prowadzenia naszej działalności  zdobyliśmy cenne doświadczenie w zakresie
kompleksowej obsługi firm wytwarzających odpady złomu metali.  Współpracujemy z wieloma kontrahentami w polsce i w europie. Nasi pracownicy w dniu dzisiejszym dysponują dużym doświadczeniem i cały czas podnoszą swoje kwalifikacje aby zapewnić zadowolenie najbardziej wymagających klientów w tej tak bardzo dynamicznie rozwijającej się branży surowców wtórnych.

Firma MEGA nieustannie się rozwija. Zależy nam na stałym zwiększaniu liczby naszych kontrahentów dostarczających nam złom. Dlatego dla zwiększenia wydajności Firmy i polepszenia jakości pracy, w 2015 roku zostały zakupione bardzo nowoczesne urządzenia . Prasonożyce włoskiej marki BONFIGLIOLI służące do cięcia złomu oraz brykieciarka marki BISON do brykietowania wiór . Zwiększają  one w znacznym stopniu nasze możliwości przerobu złomu niewsadowego na złom wsadowy oraz pozwalają zaoszczędzić czas potrzebny na takie działania.

W 2015 roku rozszerzyliśmy ofertę naszej firmy o sprzedaż wyrobów stalowych takich jak : profile zimnogięte,gorącowalcowane oraz blachy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży,dobrej lokalizacji i zaangażowaniu naszych pracowników, oferujemy profesjonalną współpracę gwarantującą zadowolenie, a także indywidualne podejście do potrzeb klienta, umożliwiające dobranie optymalnych rozwiązań.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY